Zajęcia pozalekcyjne - oferta
ZAJĘCIA POZALEKCYJNE REALIZOWANE
W SZKOLE PODSTAWOWEJ nr 5 im. św. Alojzego Orione
I półrocze rok szkolny 2023/2024
Poniedziałek
Lp. |
Nazwa zajęć |
Nauczyciel prowadzący |
Godzina zajęć |
Sala |
1. |
Zajęcia rozwijające kreatywność z matematyki kl 6b |
Joanna Kowalczyk |
11.50-12.35 |
8 |
2. |
Zajęcia rozwijające komunikowanie się kl. 3a |
Kinga Lorenczak |
10.45-11.30 |
26 |
3 |
Pozalekcyjne zajęcia ogólnorozwojowe z pedagogiem 2a |
Wanda Wolna – pedagog |
10.45-11.30 |
Gab.pedagoga |
4 |
Pozalekcyjne zajęcia ogólnorozwojowe z pedagogiem 3b/3c |
Wanda Wolna – pedagog |
11.50-12.35 |
Gab.pedagoga |
5 |
Pozalekcyjne zajęcia ogólnorozwojowe z pedagogiem 5c |
Wanda Wolna – pedagog |
12.50-13.35 |
Gab.pedagoga |
6 |
Pozalekcyjne zajęcia ogólnorozwojowe z pedagogiem 4b/6a |
Wanda Wolna – pedagog |
13.50-14.35 |
Gab.pedagoga |
7 |
Pozalekcyjne zajęcia ogólnorozwojowe z pedagogiem 7a/8a |
Wanda Wolna – pedagog |
14.45-15.30 |
Gab.pedagoga |
Wtorek
Lp. |
Nazwa zajęć |
Nauczyciel prowadzący |
Godzina zajęć |
Sala |
1. |
Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z języka polskiego 6-8 |
Monika Pietrzak |
13.50-14-35 |
25 |
2. |
Koło strzeleckie |
Wojciech Sznajder |
16.00-19.00 |
SKS Sokół |
3. |
Zajęcia rozwijające kreatywność (szycie) zainteresowani uczniowie |
Magdalena Stasiak |
12.50-13.35 |
24 |
4 |
SKS dla dziewcząt kl 4-8 |
Katarzyna Bartosik |
14.40-15.40 |
Sala gimn. |
5. |
Zajęcia rozwijające komunikowanie się kl. 1c |
Barbara Jagielska |
11.50-12.35 |
15 |
6. |
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze w nauczaniu wczesnoszkolnym |
Sylwia Pietrzak |
9.50-10.35 |
26 |
7. |
Zajęcia rozwijające kreatywność z języka angielskiego kl 6c |
Joanna Błasiak |
12.50-13.35 |
17 |
8. |
Zajęcia wyrównawcze z matematyki kl VII-VIII |
Dorota Żuberek |
14.45-15.30 |
9 |
9 |
Pozalekcyjne zajęcia ogólnorozwojowe z pedagogiem 2b |
Wanda Wolna – pedagog |
10.45-11.30 |
Gab.pedagoga |
10 |
Pozalekcyjne zajęcia ogólnorozwojowe z pedagogiem 1c |
Wanda Wolna – pedagog |
12.50-13.35 |
Gab.pedagoga |
11 |
Pozalekcyjne zajęcia ogólnorozwojowe z pedagogiem 5b |
Wanda Wolna – pedagog |
13.50-14.35 |
Gab.pedagoga |
Środa
Lp. |
Nazwa zajęć |
Nauczyciel prowadzący |
Godzina zajęć |
Sala |
1. |
SKS dla dziewcząt kl 4-8 |
Katarzyna Bartosik |
14.40-15.40 |
Sala gimn. |
2. |
Zajęcia z języka polskiego dla dzieci z Ukrainy |
Patrycja Werner |
12.50-14.35 |
16 |
3. |
Zajęcia dla uczniów zdolnych z przedmiotów przyrodniczych |
Robert Kaczmarek |
14.45-15.30 |
23 |
4. |
Zajęcia rozwijające komunikowanie się kl. 2a |
Anna Zalewska |
14.45-15.30 |
20 |
5 |
Pozalekcyjne zajęcia ogólnorozwojowe z pedagogiem 6c |
Wanda Wolna – pedagog |
8.00-8.45 |
Gab.pedagoga |
6 |
Pozalekcyjne zajęcia ogólnorozwojowe z pedagogiem 3a |
Wanda Wolna – pedagog |
10.45-11.30 |
Gab.pedagoga |
7 |
Pozalekcyjne zajęcia ogólnorozwojowe z pedagogiem 1b |
Wanda Wolna – pedagog |
11.50-12.35 |
Gab.pedagoga |
8 |
Pozalekcyjne zajęcia ogólnorozwojowe z pedagogiem 4a |
Wanda Wolna – pedagog |
12:50-13.35 |
Gab.pedagoga |
Czwartek
Lp. |
Nazwa zajęć |
Nauczyciel prowadzący |
Godzina zajęć |
Sala |
1. |
Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego kl IV-VI |
Patrycja Werner |
11.50-12.35 |
16 |
2. |
Zajęcia z języka polskiego dla dzieci z Ukrainy |
Patrycja Werner |
13.50-14.35 |
16 |
3. |
Zajęcia rozwijające kreatywność – zajęcia ekologiczne kl 5b |
Anna Łuczak - Sroka |
10.45-11.30 |
18 |
4. |
SKS dla chłopców kl 4-6 |
Wojciech Bartosik |
13.40-15.40 |
Sala gimn. |
5. |
Zajęcia rozwijające komunikację kl 1b |
Anna Markowska |
8.00-8.45 |
15 |
6 |
Zajęcia wyrównawcze z matematyki kl IV-VI |
Dorota Żuberek |
14.45-15.30 |
9 |
7 |
Zajęcia rozwijające uzdolnienia |
Dorota Żuberek |
13.50-14.35 |
9 |
8 |
Pozalekcyjne zajęcia ogólnorozwojowe z pedagogiem 2c |
Wanda Wolna – pedagog |
11.50-12.35 |
Gab.pedagoga |
Piątek
Lp. |
Nazwa zajęć |
Nauczyciel prowadzący |
Godzina zajęć |
Sala |
1. |
Zajęcia rozwijające komunikację z języka angielskiego kl 2b |
Joanna Błasiak |
11.50-12.35 |
14 |
2. |
SKS dla chłopców kl 7-8 |
Wojciech Bartosik |
13.40-15.40 |
Sala gimn. |
3. |
Zajęcia rozwijające komunikację 3c |
Beata Kujawin |
8.00-8.45 |
14 |
4. |
|
|
|
|