Platforma internetowa dla szkół
wstecz | strona główna | napisz do nas | dodaj do ulubionych | poleć nas | kontakt
Publiczne Gimnazjum nr 2 w Zduńskiej Woli
im. Św. Alojzego Orione
98-220 Zduńska Wola
ul. Łaska 84
Tel. (043)- 823- 27- 86
Czy zdarza Ci się czytać ostatnio inne książki, niż lektury szkolne?
tak
24.87 %
nie
69.95 %
czasem
5.18 %

Chcesz być informowany/a najnowszych wydarzeniach z życia szkoły, wycieczkach, zebraniach rodziców, etc.?

Zapisz się na listę mailingową
Biuletyn Informacji Publicznej
 Wzorowi uczniowie

OSIĄGNIĘCIA SZKOŁY W I SEMESTRZE ROK SZKOLNY 2009/2010

1. KONKURSY PRZEDMIOTOWE ORGANIZOWANE PRZEZ KURATORIUM OŚWIATY

Etap szkolny  uczestniczyło 61 uczniów

Etap rejonowy uczestniczyło 5 uczniów

Łukaszewski Mateusz 2b historia

Brzezińska Aleksandra 3b chemia

Majdas Magdalena 3a chemia

Krasowiak  Kacper 2b chemia

Rychlicka Daria 3b język polski

 

2. Konkurs recytatorski – prezentacja fragmentów Pana Tadeusza

II miejsce poziom klas II – Klaudia Szmida kl. I f

III miejsce poziom klas III – Alicja Latusz kl. III a

Ewa Bajer kl. III d  i Dominika Zienkiewicz kl. II f - wyróżnienie

 

3. Zawody strzeleckie

Z okazji Dnia Nauczyciela – I miejsce drużynowo

Z okazji Dnia Niepodległości – III miejsce zespołowo

Mikołajkowe zawody strzelecki – I miejsce drużynowo,                     indywidualnie I miejsce-

                        III miejsce -

 

4. Powiatowy Konkurs Ortograficzny

Magdalena Pacewicz III miejsce  – kl. III e

 

5.Miejski konkurs ortograficzny „Dyktando na wesoło”

  - III miejsce Łukasz Wardęga kl. IIIa i Magdalena Pacewicz kl. 3e

 

6. Konkursy plastyczne

Na najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową

Etap szkolny – I miejsce Weronika Jaszczak 2b

                         II miejsce Martyna  Adamczyk  i Kamil Golec 1c

                         III miejsce Dawid Mikołajczyk 2c i Leszek  Skiedrzyński 2b

Etap powiatowy – Patrycja Szymańska kl IIa nagroda Dyrektora szkoły PG nr1

Wyróżnienia : Dawid Mikołajczyk kl.IIc , Weronika Jaszczak 2b, Martyna Adamczyk i Kamil Golec kl.1c

                                                           

7.Ogólnopolski Konkurs „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” – Mateusz Łukaszewski kl. 2b został

finalistą

 

8. Konkurs o tytuł „Supergimbusa” w naszej szkole wygrała i zajęła I miejsce Magdalena Majdas kl. 3a

 

 9. Powiatowy konkurs na exlibris dla Biblioteki Pedagogicznej w Zduńskiej Woli

I miejsce – Kinga Manios kl. III c

Wyróżnienia : Paulina Majchrzak kl. II e, Dawid Mikołajczyk kl.II c

 

 10. Powiatowy konkurs fotograficzno filmowy „Chrońmy nasz świat”

  I miejsce – Paweł Matusiak kl.IIIe

II miejsce – Anna Agaś Lange kl. III e

Nagrodzone fotografie ozdobiły kalendarz na rok 2010 wydany przez Powiatowe Centrum Kultury i Promocji.

 

11.Konkurs kulinarny „Jem smacznie zdrowo i kolorowo”

 W finale brały udział uczennice 3b Aleksandra Antoniak i Paulina Szczepaniak

 

12. Konkursy sportowe

 

Indywidualne biegi przełajowe

(Grzegorz Wągrowski, Rafał Mroczek, Sebastian Lorenc, Adrian Dobroń, Kacper Korona, Mikołajczyk Dawid) OPIEKUN: Karol Piotrowski – III miejsce

(Glinkowska Kamila, Kotlińska Malwina, Posioł Karolina, Kostulska Adrianna, Kowalska Paulina, Jasiaczyk Sylwia) OPIEKUN: Kamilla Kępniak – IV miejsce

 

 

Sztafetowe biegi przełajowe

(Kacała Przemysław, Wągrowski Grzegorz, Dobroń Adrian, Mroczek Rafał, Lorenc Sebastian, Kmiecik Konrad, Korona Kacper, Woskowski Adrian, Mikołajczyk Dawid, Matusiak Paweł, Kołodziejczyk Adam) OPIEKUN: Karol Piotrowski – II miejsce/ VII miejsce rejon

(Posiok Karolina, Glinkowska Kamila, Kolińska Malwina, Kowalska Paulina, Jasiaczy Sylwia, Wojtysiak Agnieszka, Marczyk Iga, Jaros Emilia, Stefaniak Marlena) OPIEKUN: Kamilla Kępniak – III miejsce

 

Koszykówka

(Rychlik Rafał, Rychlik Jakub, Łabuz Paweł, Szewczyk Mateusz, Skiedrzyński, Burski Feliks, Komza Fabian Komza, Ignaczak Tobiasz, Grondzewski Daniel, Ignaczak Michał) OPIEKUN: Wojciech Bartosik – II miejsce

(Kamińska Anna, Głowacka Marta, Michalina Skotnicka, Posiok Karolina, Matusiak Sylwia, Gwiazda Patrycja, Zienkiewicz Dominika, Wołynkiewicz Anna, Szczepaniak,  Paulina, Kolińska Malwina, Owczarek Dagmara, Janeczek Dominika) OPIEKUN: Kamilla Kępniak – III miejsce

 

Tenis stołowy

(Konrad Kmiecik, Idziaszczyk Janusz) OPIEKUN: Andrzej Mataśka – III miejsce

(Kamińska Anna, Wołynkiewicz Anna, Adamczyk Martyna) OPIEKUN: Marzena Jasiczek – I miejsce/ VII miejsce rejon

 

Memoriał im. Wiktora Dłubały w piłkę siatkową

(Rychlik Rafał, Rychlik Jakub, Łabuz Paweł, Szewczyk Mateusz, Krzysztof Wojtysiak, Sobczak Karol, Gnych Łukasz, Sieniarski Mateusz, Lis Jakub) OPIEKUN: Karol Piotrowski – III miejsce

 

Turniej czwórek siatkarskich

Rychlik Rafał, Paweł Łabuz, Błaszczyńska Amanda, Wojtysiak Agnieszka) OPIEKUN: Karol Piotrowski – III miejsce

Powiatowy turniej w piłkę siatkową

(Stupińska Martyna, Kaczorowska Karolina, Błaszczyńska Amanda, Katarzyna Sagan, Majdas Aleksandra, Dagmara Owczarek, Patrycja Iwańska, Anna Grabińska, Agnieszka Wojtysiak, Posiol Karolina, Kaczmarzyńska Dagmara, Piasecka Joanna) OPIEKUN: Marzena Jasiczek – IV miejsce

 

Orlikowa liga mistrzów

(Konrad Kmiecik, Rafał Mroczek, Adam Kolodziejczyk, Maciej Solarek, Sebastian Lorenc, Patryk Stolarski, Grzegorz Wągrowski, Michał Ignaczak, K. Sobczak, G. Yeghiazaryan, Michael Idzikowski) OPIEKUN : Andrzej Mataśka – I miejsce powiat/ I miejsce rejon

 


LISTA STYPENDYSTÓW PG2 ZA ROK SZKOLNY 2009/2010

LISTA UCZNIÓW  PUBLICZNEGO  GIMNAZJUM  NR  2

IM. ŚW. ALOJZEGO ORIONE W ZDUŃSKIEJ WOLI

KTÓRYM PRZYZNANO STYPENDIUM  ZA WYNIKI W NAUCE

za  II  semestr  roku  szkolnego  2009/2010

 

 

 

Lp.

Nazwisko i imię

klasa

1

Kaliska Julia

I a

2

Kaczmarzyńska Dagmara

I b

3

Golec Kamil

1c

4

Pokora Weronika

1c

5

Architekt Agata

1d

6

Waligórska Aleksandra

1d

7

Życka Magdalena

1d

8

Kubiak Karolina

1e

9

Mocna Anna

1e

10

Ciapa Malwina

1e

11

Bilant Joanna

1f

12

Skotnicka Michalina

1f

13

Kowalska Joanna

1f

14

Szymańska Patrycja

2a

15

Grabińska Anna

2a

16

Krasowiak Kacper

2b

17

Skiedrzyński Leszek

2b

18

Wesołowska Marzena

2c

19

Mikołajczyk Dawid

2c

20

Woźnicka Justyna

2e

21

Pławska Aleksandra

2e

22

Majchrzak Paulina

2e

23

Półtorak Nikola

2e

24

Zienkiewicz Dominika

2f

25

Majdas Magdalena

3a

26

Krupińska Patrycja

3a

27

Hibner Maria

3a

28

Brzezińska Aleksandra

3b

29

Rychlicka Daria

3b

30

Antoniak Aleksandra

3b

31

Cichosz Marcin

3d

32

Bajer Ewa

3d

33

Agaś- Lange Anna

3e

34

Matusiak Paweł

3e

 

 

 


O szkole  |  Historia  |  Osiągnięcia  |  Wzorowi uczniowie  |  Sekretariat  |  Aktualności  |  Dla rodzicw   

Opracowanie serwisu: szkolnastrona.pl

Sponsorzy nagrĂłd w konkursie "Szkolnastrona Roku 2012"

Mentor YDP Entelo