Otrzęsiny uczniów klas IV i VII.

W czwartek w naszej szkole odbyły się otrzęsiny klas czwartych oraz siódmej, przygotowane przez opiekunki Samorządu Uczniowskiego oraz uczniów klasy 8A.

Nowi uczniowie złożyli zabawną przysięgę i przystąpili do równie wesołych konkurencji: konkurs wiedzy i sprytu, sprawności i szybkości, umiejętności tanecznych oraz kalambury. Oczywiście sprawdziliśmy jak dobrze uczniowie znają swoich wychowawców. Cieszymy się, że uczniowie poważnie podeszli do zadań, ale co cieszy nas jeszcze bardziej to,to  że nasi nowi koledzy potrafią się dobrze bawić. Serdecznie witamy Was wszystkich w naszym gronie!!! Bardzo dziękujemy uczniom gimnazjalnej klasy 3a za nagłośnienie. Jak zawsze można było na nich liczyć!!!