III Międzyszkolny Powiatowy Plener Malarski

20 czerwca 2017 odbyło się rozstrzygnięcie III Międzyszkolnego Powiatowego Pleneru Malarskiego „Strońskie spotkania plenerowe”, w którym uczestniczyło 5 uczennic z naszego gimnazjum.

Pierwsze miejsce ex aequo zajęła Maja Derdak, uczennica klasy 2c. Serdeczne gratulacje!

Plener malarski odbył się w maju i miał formę warsztatów artystycznych mającą na celu zapoznanie ze specyfiką tworzenia w plenerze oraz promowania uzdolnionej plastycznie młodzieży. Wykonane prace będą prezentowane na wystawach poplenerowych.

Dziękuję Mai, Justynie, Oliwii, Patrycji i Natalii za ochocze ujawnienie duszy artystycznej i promowanie naszej szkoły. Zachęcam do obejrzenia zdjęć oddających sielski klimat tego pięknego dnia spędzonego w plenerze.

Opiekun: Wanda Wolna